Vyhlašujeme přijímací řízení do oboru Design interiéru a nábytku – POZOR změna termínu

Studujte moderní, prestižní obor, vhodný pro kreativní lidi.  Studium tohoto oboru je vhodné pro chlapce a dívky s dobrým prospěchem, tvořivostí a výtvarným projevem se zájmem o atraktivní povolání bytových architektů a designérů, kteří se zabývají navrhováním interiérů.

Součástí přijímacího řízení je talentová zkouška. Žáci se v průběhu studia seznámí s dějinami výtvarné kultury a nábytkové tvorby, s různými technikami kresby a malby, naučí se navrhovat nábytek, vybavení a zařízení interiérů včetně návrhu barevného řešení, výběru podlahových krytin, bytových textilií a osvětlení. Podrobně se seznámí s materiály a technologií výroby nábytku, naučí se zpracovávat konstrukční dokumentaci, vytvářet modely a konkrétní výrobky dle vlastních návrhů na odborných pracovištích dílen a ateliérů. 

Přihlášky se podávají do 30. listopadu

První termín prvního kola byl z 6. ledna 2021 přeložen na 20. ledna 2021, druhý termín bude 21. ledna 2021 ve stejných časech (8. 30 hod. prezence, 9.00 hod. začátek přijímacího řízení, podrobnosti v dopise, který byl odeslán všem uchazečům). Důvodem je nařízení Vlády ČR v souvislosti s pandemií COVID19. Děkujeme za pochopení.