Obalový a grafický design

Kód oboru:  82-41-N/09
Trvání studia: 3 roky
Způsob ukončení: Absolutoriem
Forma studia: Denní

Zajímá vás problematika současného grafického a obalového designu? Sledujete trendy v reklamě? Chcete vědět, jak se dělá obal? Jste kreativní a chcete se naučit novým postupům a nejmodernějším technologiím? Láká vás počítačová grafika? Staňte se studenty nejlépe vybavené školy s nejdelší tradicí v oboru v rámci ČR!

Co nabízíme?

Tříleté denní vyšší odborné studium pro absolventy středních škol, kteří úspěšně složili maturitní zkoušku. Studium probíhá formou přednášek, seminářů a praktických cvičení, jako je tomu na vysoké škole. Součástí přijímacího řízení je talentová zkouška.

Co se naučíte?

Hlavními vyučovacími předměty jsou obalové materiály, obalové a tiskové techniky, dějiny výtvarné kultury, cizí jazyk, počítačová grafika, signmaking, multimédia a předtisková příprava. Naučíte se na profesionální bázi využívat širokou škálu aplikací, které vám jiná škola neposkytne! Zároveň se přímo ve škole setkáte s prvotřídním technickým vybavením, které dnes mnohdy nenajdete ani ve firmách. Jmenujme např. špičkový produkční digitální stroj Xerox Iridesse, plotry Kongsberg pro obalovou techniku a řezanou reklamu, CO2 laserové řezačky, UV flatbed tiskový stroj, moderně vybavené fotostudio, nádherný ateliér a veškeré zázemí pro vaši kreativitu. 

Toto studium je pro kreativní a odvážné studenty a studentky, kteří chtějí realizovat své vize a nápady. Neslibujeme snadné a bezpracné získání kvalifikace, ale tvůrčí a smysluplnou práci pod vedením zkušeného týmu pedagogů a odborníků, pracovní atmosféru a partnerský přístup při řešení náročných úkolů studia.

Škola disponuje jak moderními technologiemi, tak zázemím pro vaše volnočasové aktivity. Nabízí též moderní ubytování hotelového typu v komfortním domově mládeže (obdoba ubytovací koleje), který budete u ostatních škol jen těžko hledat.

Vzdělávací plán stáhnete zde

A takhle se u nás můžeš realizovat 😉