Grafické, tiskařské a obalářské práce

Studio packagingu

Plně vybavené studio pro vzorkovou výrobu zejména lepenkových obalů. Studio je vybavené vzorkovacím plotrem Kongsberg (1500x3000mm) pro obaly z 3 a vícevrstvé vlnité lepenky a je tedy ideální pro návrh obalu, prototypovou a malosériovou výrobu (cca do 100ks). Dále je vybavené menším plotrem a cnc strojem Kongsberg (1200x1200mm) pro prototypování a výrobu obalů ze skládačkových kartonů a frézování tvarových dílů a malou cnc frézkou (500x600mm) pro 4 osé frézování. Studio je dále rozšířené o detašované pracoviště s příklopovým výsekovým lisem a slotrem pro sériovou výrobu.

Plotter v učebně obalové techniky

Studio signmakingu

Plně vybavené studio pro výrobu plošné a prostorové reklamy od samolepek, nápisů, řezané reklamy, po polepy automobilů, výloh, banery, magnetickou reklamu, po pop-pos displeje a dalších nosičů reklamního sdělení s přímou vazbou na truhlářskou a zámečnickou dílnu.  

Plotter pro řezanou reklamu, tzv. signmaking

Polygrafické studio

Plně vybavené pracoviště pro digitální tisk a dokončující zpracování je vybavené produkční tiskárnou Xerox Iridesse pro tisk akcidenčních tiskovin, brožovaných materiálů do formátu SRA3. Tiskárna je rozšířena o velkoformátový podavač, díky kterému je možné tisknout materiály o délce až 1200mm ve vysokém rozlišení a stanici s čirým tonerem. Tiskárna je dále schopna potiskovat materiály o vysoké plošné hmotnosti až 400 g/m2.

Kromě stroje pro výrobu akcidenčních tiskovin je studio vybavené stroji pro dokončující zpracování, velkoplošnou UV flatbed tiskárnou pro potisk nejen deskových materiálů, fotopláten a banerů.

Profesionální digitální tiskové centrum

Fotografický ateliér

Ateliér vybavený pro portrétní a produktovou fotografii, tabla je vybavené fotoaparáty Nikon, studiovými světly, nátiskovým plotrem pro tisk fotografií a dalším fotografickým vybavením.

Nauč se fotit v profesionálním fotostudiu!