Strojní mechanik / Zámečník

Kód oboru: 23-51-H/01
Trvání studia: 3 roky
Způsob ukončení: Závěrečnou zkouškou s výučním listem
Forma studia: Denní

Mít solidní učební obor je v současné době velká deviza. Naše škola Ti nabízí více – moderní učební obor, zaštítěný významnými firmami z oboru.
Ve spolupráci s několika zaměstnavateli nabízíme obor Strojní mechanik – zámečník. Každý žák, který vyhoví podmínkám školy a firmy co do prospěchu a docházky, bude mít zajištěno zaměstnání ve firmě, kde absolvuje praxi. A to přeci již stojí za to uvažovat, zda nenastoupit právě na naši školu!
Kromě silného zázemí prosperujících firem, které žák navštěvuje během povinné praxe ve druhém a třetím ročníku, nabízíme také potenciál naší svářecí školy. Nabízíme zkušenosti nabyté dlouholetou činností v přípravě nových svářečů, ale i svářečů kteří potřebují získat certifikáty úředních zkoušek. Škola disponuje moderní svářečskou školou, jejíž součástí je i virtuální svařovací trenažér.
Kromě toho má žák k dispozici moderní zázemí nových dílenských prostor. Škola disponuje soustruhy, bruskou na plocho či frézkami s digitálním odměřováním, moderním CNC plasmovým řezacím centrem, plně ovládaným počítačem, stotunovým lisem a dalšími stroji, se kterými se setkáte v nejmodernějších provozech.
Neváhej a rozšiř naše řady! Buď strojní mechanik – zámečník z Vyšší odborné školy obalové techniky a Střední školy ve Štětí!

Učební plán oboru zámečník stáhněte zde

Zde si můžete prohlédnout fotogalerii, která ukazuje naše nejmodernější vybavení. Jinou, takto vybavenou školu, budeš hledat dlouho!