Den otevřených dveří 11. 1. 2021

Rádi bychom vás tímto pozvali na den otevřených dveří všech oborů školy, který se uskuteční dne 11. ledna 2022 od 9.00 do 16.00 hod. Zájemci o obory Obalová technika, obalový a grafický design, design interiéru a nábytku přivítáme v hlavní budově (Kostelní 134), zájemce o obory informačních technologií, mechanik elektrotechnik a všechny obory učební přivítáme v budově Pivovarská 594.

I letos vám můžeme ukázat spoustu novinek, protože škola se neustále modernizuje a investuje zejména do technického vybavení. Budeme se na vás těšit. Pokud vám termín nevyhovuje, můžete se s námi domluvit na individuálním termínu prohlídky 😉

Tímto si vás dovolujeme pozvat i na velmi poutavou výstavu žákovských prací oboru Design interiéru a nábytku, která se nachází v ateliéru Designu v hlavní budově školy. 

Upozorňujeme zájemce o návštěvu Dne otevřených dveří 11. ledna 2022, že musí při vstupu do školy předložit doklad o očkování, doklad o prodělání nemoci COVID-19 v předešlých 180 dnech nebo platný test. V případě, kdy nemají možnost získat potvrzení o absolvování testu, mohou si zúčastnění AG test přinést s sebou a otestovat se před vstupem do budovy. Žáci základních škol mohou doložit Potvrzení o negativním výsledku preventivního antigenního testu ze dne 10. ledna (screeningové testování ve školách).  PCR test je platný 3 dny, AG test 24 hodin.  

Při dnech otevřených dveří se škola řídí platnými pandemickými opatřeními, tzn., že všichni zúčastnění musí mít po celou dobu pobytu ve škole respirátor.