mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Ubytování, stravování Informace o Domově mládeže
Informace o Domově mládeže PDF Tisk Email

pruhlednaŽáci a studenti se mohou ubytovat na Domově mládeže při VOŠ obalové techniky a SŠ Štětí, 1. máje 662 a 1. máje 660. Domov mládeže byl kompletně zrekonstruován v roce 2010 a celková kapacita je 132 lůžek. Tvoří ho dvě dvoupodlažní budovy se dvěma dvoulůžkovými pokoji vždy se společnou hygienickou buňkou (WC, sprcha, umyvadlo) a jedna třípodlažní spojovací budova s jednolůžkovými nebo dvoulůžkovými pokoji s vlastní hygienickou buňkou. Na každém podlaží jsou kuchyňky a kuchyňské kouty. Ve svém volném čase mohou žáci a studenti využívat i další zařízení domova mládeže – klubovny, herny (kulečník, stolní tenis, šipky aj.), studovnu a posilovnu (fitness). Ubytovat se zde mohou i vozíčkáři – bezbariérový vstup, pokoj + hygienické zázemí pro pohyb na vozíku.Provoz domova mládeže

Provoz domova mládeže je celoroční (mimo července a srpna), v průběhu školního roku je nepřetržitý, včetně nočních směn. Režim ubytování je celotýdenní, s povinnými odjezdy v pátek. Příjezd na DM je v neděli od 17:00 hodin nebo v pondělí.


Zájmové aktivity

Domov mládeže nabízí různé zájmové aktivity – kroužek vaření, fotografický, turistický, kondičního plavání a další činnosti (pohybové – turnaje, kreativní – výroba různých předmětů spojená s ročním obdobím, svátky apod.). Vždy záleží na zájmu žáků a studentů. Ubytovaní mají k dispozici i řadu společenských her.


Stravování
Na domově mládeže není zajištěno stravování. Žáci a studenti si mohou snídaně (případně obědy
i večeře) připravovat sami v kuchyňkách nebo kuchyňských koutech. Oběd i večeři si mohou zajistit v Centrální školní jídelně ve Štětí.


Platba za ubytování

Poplatek za ubytování činí 1 300 Kč měsíčně. Žákům oboru Obalová technika je ubytování hrazeno z nadačního fondu firmy MONDI Štětí, a. s.


Bližší informace
na tel. č.:
411 152 022, 721 031 104 – recepce
737 773 328 – vedoucí DM