mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Den otevřených dveří 9. ledna 2018
index 02b
Den otevřených dveří 9. ledna 2018 Tisk Email
Úterý, 02 Leden 2018 08:31

Srdečně vás zveme na den otevřených dveří školy, který se koná dne 9. 1. 2018 od 9.00 do 16.00 hod. V BUDOVÁCH PIVOVARSKÁ a 1. MÁJE (DÍLNY, DOMOV MLÁDEŽE)

Z důvodu komplexní rekonstrukce hlavního objektu školy v Kostelní 134 je veškerá výuka a tudíž i den otevřených dveří přesunuta do objektů bývalého účiliště. Zhruba po roce vás tak budeme moci opět přivítat na původním místě, ale ve zcela nových prostorách s nejmodernějším strojovým parkem. Nicméně i v současné době vám v rámci dne otevřených dveří máme rozhodně co nabídnout:

  • pracovní dílny z oblasti elektrotechniky, informatiky, obalového a grafického designu a řemesel
  • individuální konzultace s odbornými pedagogy
  • skupinové i individuální prohlídky prostor v Pivovarské (odborné učebny), 1. máje (elektrotechnika, informační technologie, ateliér designu, truhlárna), Domova mládeže a grafického a tiskového zázemí školy

Neváhejte a zastavte se u nás! Těšíme se na vás.