mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Den otevřených dveří 1.11.2017
index 02b
Den otevřených dveří 1.11.2017 Tisk Email
Pondělí, 23 Říjen 2017 10:33

Srdečně vás zveme na den otevřených dveří školy, který se koná dne 1. 11. 2017 od 9.00 do 16.00 hod. NOVĚ POUZE V BUDOVĚ PIVOVARSKÁ 594.

Z důvodu komplexní rekonstrukce hlavního objektu školy v Kostelní 134 je veškerá výuka a tudíž i den otevřených dveří přesunuta do objektů bývalého účiliště. Zhruba po roce vás tak budeme moci opět přivítat na původním místě, ale ve zcela nových prostorách s nejmodernějším strojovým parkem. Nicméně i v současné době vám v rámci dne otevřených dveří máme rozhodně co nabídnout:

  • pracovní dílny z oblasti elektrotechniky, informatiky, obalového a grafického designu a řemesel
  • individuální konzultace s odbornými pedagogy
  • skupinové i individuální prohlídky prostor v Pivovarské (odborné učebny), 1. máje (elektrotechnika, informační technologie, ateliér designu, truhlárna), Domova mládeže a grafického a tiskového zázemí školy

Neváhejte a zastavte se u nás! Těšíme se na vás.