mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Den otevřených dveří VOŠ OT a SŠ
index 02b
Den otevřených dveří VOŠ OT a SŠ Tisk Email
Pátek, 21 Říjen 2016 07:37

Dne 1. listopadu 2016 od 8.00 do 16.00 hod. pořádá Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola ve Štětí tradičníDen otevřených dveří. Tak jako v minulém roce bude připraveno několik akcí pro žáky ZŠ i ZUŠ a rádi přivítáme i individuální zájemce.


Nabízíme vám následující program:

  1. Pro technicky nadané žáky hrátky s robotem Artíkem a (bezpečné) pokusy s elektrotechnikou pod vedením učitelů, kteří se angažují i v kroužku elektrotechniky pro děti zdejších základních škol. Je možné se též domluvit na návštěvě kroužku.
  2. Pro budoucí umělce a designéry modelování, malování a hraní si v ateliéru školy pod vedením našich grafiků a designérů.
  3. V dopoledních hodinách si bude moci vyzkoušet i jak se pracuje s 3D grafikou.
  4. Vyrobte si odznak (button, placku) podle vlastnoručně nakresleného vzoru!
  5. Málokdo si dokáže představit, co musí umět kreativní obalář! Přijďte si sestavit papírový hlavolam a zjistěte, jak vzniká obal a co to všechno obnáší.
  6. Bojíte se těžkých předmětů, ale máte šikovné ruce? Nabízíme vám několik prestižních učebních oborů, jako je truhlář, elektrikář inteligentních elektroinstalací, nebo zámečník se zárukou práce u firmy 2JCP.


Jsme fakultní škola UJEP, katedry informatiky, a proto nabízíme to nejlepší, co můžete v oboru očekávat. Přijďte a zjistěte, zda právě z vás nebude nadějný programátor!
Naše škola má široký záběr a umožní vzdělávání každému, kdo má chuť dozvídat se nové věci. Domluvte si individuální plán v rámci výše uvedeného data, naši kolegové se budou Vašim dětem a žákům rádi věnovat.

Pokud Vám 1. listopad nevyhovuje, neváhejte zavolat na číslo 411 152 000 a dohodnout si jiný termín.

Budeme se těšit na shledanou na dni otevřených dveří.