mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Kurzy, CŽV, DVPP, rekvalifikace
kurzy-rozcestník PDF Tisk Email

Zajímá vás náplň naší školy, ale nemůžete např. z pracovních důvodů již studovat? Chtete si vybrat něco, co vás opravdu zajímá, nebo co potřebujete pro svoji kvalifikaci? Navštivtě některý z našich kurzů!

Jak postupovat?

Prostudujte níže uveřejněnou nabídku a vyberte si kurz, který vás zajímá. Kontaktujte nás na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo na telefonu 411 152 000. V případě zájmu větší skupiny vytvoříme vzdělávací plán podle vašich požadavků. Zároveň jsme schopni ubytovat frekventanty kurzů v našem novém domově mládeže hotelového typu.

Nabídka kurzů počítačové grafiky

Výuka profesionální grafiky je doménou Vyšší odborné školy obalové techniky a Střední školy ve Štětí již po dobu osmnácti let. Setkáte se zde s profesionálním vybavením, počínaje grafickými stanicemi s licencovanými produkty Adobe Creative Suite, QuarkXpress a Maxon Cinema, stejně tak jako s profesionálním digitálním fotoateliérem či pracovištěm s digitálními tiskovými stroji. Využijte nabídky školení v rámci produktů počítačové grafiky!

Čtěte více zde.

Úvod do e-learnignu a LMS systémů
Jsme jedni z prvních, kteří začli v minulosti využívat systémů typu LMS (Learning Management System) pro distribuci vzdělávacích materiálů ve škole. Kurz vás naučí rozlišit, co je e-learning a co LMS systém. Provede vás současnou nabídkou jak komerčních, tak volně dostupných systémů pro správu školních vzdělávacích materiálů, odevzdávání úkolů, tvorbu multimediálních dokumentů jako podpory výuky např. jazyků atd.

Čtěte více zde.

Moodle snadno a rychle

Moodle je bezesporu nejpoužívanějším a také nejpropracovanějším LMS. Jeho vývoj byl započat již v roce 2002 a od počátku se jedná o otevřený a bezplatný projekt. Dnes se s ním setkáme napříč celým školstvím – počínaje základní školou a konče akademickým prostředím vysokých škol na celém světě. Podstatnou roli hraje také fakt, že systém je možné zdarma stáhnout a též zcela zdarma používat.

Čtěte více zde.


Jak vytvořit školní web či portál

Nabízíme zkušenosti ostatním pedagogům (např. správcům ICT na školách) v oblasti publikování školních dat, a to jak v podobě konstrukce školních webových stránek, tak vnitřních informačních portálů. S ohledem na reálný život ve škole doporučujeme volně šiřitelná řešení a naučíme vás je spravovat bez závislosti na externích firmách.

Čtěte více zde.


Nabídka svářecích kurzů

Nabízíme zkušenosti nabyté dlouholetou činností v přípravě nových svářečů, ale i svářečů kteří potřebují získat certifikáty úředních zkoušek dle ČSN EN 287 – 1 a od 2.pololetí 2014 také dle EN ISO 9606 – 1. Provádíme také rekvalifikace pro Úřad práce. Spolupracujeme i s firmami, které dosáhly na dotace z EU.

Čtěte více zde.