mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz Klauzury ve společenském sále ve Štětí
Klauzury ve společenském sále ve Štětí Tisk Email
Čtvrtek, 13 Prosinec 2012 21:46

Po absolvování workshopů a přednášek byla společností studentům zadána práce. Studenti pracovali ve 13 týmech, aby se naučili i vzájemné pracovní komunikaci. Letošní klauzury se vyznačovaly nebývale vysokou kvalitou – na tomto hodnocení se shodla prakticky celá komise ve složení 4 učitelů odborných předmětů (Lukáš Fronc, Iva Kubíková, Vladimír Polesný, Jana Žižková)  a dvou zástupců firmy (Jiří Fiala, Šárka Neumanová). Dvou nejlepším studentům bude umožněna celosemestrální stáž – praxe v renomované společnosti.
Ke slavnostní atmosféře letošních klauzur přispělo i místo konání. Klauzury proběhly za účasti asi 90 diváků z řad studentů ve společenském sále města Štětí, který byl na tuto akci laskavě poskytnut zdejší radnicí.