mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz
Studenti na Obalovém Galavečeru PDF Tisk Email

V průběhu galavečera byli vyhlášeni i držitelé ZLATÉ, STŘÍBRNÉ a BRONZOVÉ CENY PŘEDSEDKYNĚ KOMISE 2014 a držitel ocenění za nejlepší design roku DESIGN TOUCH 2014. Večerem provázel zkušený "obalový" moderátor Jan Pokorný za doprovodu kapely Bon Swing.
Česká národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na českém i zahraničním trhu objevují. Součastně je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění.
Obdobně jako v celosvětové soutěži WorldStar for Packaging jsou přihlášená obalová řešení členěna dle oblasti použití do 8 kategorií: Potraviny; Nápoje; Kosmetika; Farmaceutické produkty; Čistící a prací prostředky; Elektronika a spotřebiče; Automotive; Ostatní.
Podrobnosti o oceněných obalech lze najít na stránkách obalové asociace SYBA.

alt         design touch 2014

dsc01419