mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz
Návštěva firmy BOBST pro nejlepší studentky PDF Tisk Email

Spolupráce s firmou BOBST prostřednictvím jejího zástupce Ing. Nykla má na škole již několikaletou tradici. Ing. Nykl studenty posledního ročníku VOŠ seznamuje s novinkami v konstrukci zpracovatelských strojů určených na výrobu skládačkových obalů. Zmiňovány jsou hlavně trendy v oblasti výseku, horké ražby a lepení. Po skončení cyklu, studenti obdrží krátký test, který škole i firmě poskytuje zpětnou vazbu. Pro nejlepší dva (tedy zatím vždy dvě) s pedagogickým doprovodem firma zorganizuje cestu do centrálního závodu v Laussanne. Letošní "Best of Best" byly dnes již 2 měsíce bývalé úspěšné absolventky. Vedle celodenní prohlídky firmy - především democentra a výrobních hal, byl i letos pro studentky připraven zajímavý doprovodný program, kde nechyběla prohlídka známého letoviska u Ženevského jezera či malebného městečka Gruyéres, kde po návštěvě výrobny sýrů, hradu i muzea s "Vetřelci" nechyběly ani tradiční švýcarské pokrmy fondue, raclette či rösti. Spolupráce je s firmou v jednání i pro tento školní rok, takže motivace pro studenty zajímající se o nejnovější moderní technologie ve formě benefitu návštěvy nádherné středoevropské země nebude chybět ani letos.

p4050007   p4060055   p4060068   p4050041   p4060064