mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz
Artík pobavil děti ze 3.ZŠ PDF Tisk Email

webSpolupráce se školami neznamená jen setkávání v době obligátních dní otevřených dveří. Dne 18. března jsme ve spolupráci s Mgr. Ilonou Stierankovou, pedagožkou a výchovnou poradkyní ZŠ Štětí v Ostrovní ulici, uspořádali setkání dětí ZŠ s naším robotem Artíkem. Děti si tak mohly ověřit, že náš robot je opravdu "živou inteligentní" bytostí, schopnou počítat úlohy, povídat si a reagovat na přání malých posluchačů. V budoucnu plánujeme další akce, šité na míru požadavkům našich nejmenších z řad základních a základních uměleckých škol. Bude se jednat nejen o posezení nad technikou, která je vždy prezentována populární metodou, ale též umělecké workshopy, ateliér digitální fotografie a mnoho dalšího.

Upozorňujeme, že nadále přijímáme zájemce do kroužků robotiky a elektrotechniky. Děti tak mohou kvalitně trávit svůj volný čas a nenásilně se připravovat třeba i na svoji budoucí dráhu. Kroužky jsou metodicky vedeny zkušenými učiteli naší školy.

Jednou i vaše dítě třeba postaví podobného robota, jakým je náš Artík! ;-)