mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz
Návštěva našich studentů v DPFA Akademiegruppe v Drážďanech a Chemnitz PDF Tisk Email

Společně se šesti studenty VOŠ a SŠ jsme absolvovali program Dne otevřených dveří DPFA Akademiengruppe v Drážďanech a Chemnitz. Během třech dnů pro nás náš německý partner připravil kompletní prohlídku svého zázemí, aby naši studenti získali dokonalou představu o tom, co studium v Německu obnáší. Nutno podotknout, že pro absolventy naší školy znamená spolupráce s DPFA velmi zajímavou možnost terciálního vzdělávání a též zcela jedinečnou šanci získat v Německu pracovní pozici odpovídající jejich vzdělání. Spolupráce s odbornými firmami totiž funguje již od prvního roku studia. Nástupní platy jsou rovny zhruba trojnásobku finančního ohodnocení, které získá absolvent po škole v naší zemi.