mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz
Studenti 3.0 mají další užitečný certifikát pro praxi PDF Tisk Email

Příjemným překvapením, jak pro vyučující, tak i pro zástupce firmy Ing. Zákravského , byl fakt, že  studenti ve všech skupinách zvládli  své zadání bez nějakých zvláštních problémů. Práci v SW na vzdálené ploše u providera hodnotili jako poměrně přehlednou. Pokud se v některé skupině potýkali s drobným problémem, byli ho studenti schopni vyřešit vlastními silami. Produkt celkově hodnotili jako uživatelsky přátelský. Vzhledem k úspěšnému zakončení, byl na závěr studentům Ing. Zákravským  udělen certifikát  o úspěšném  absolvování školení a zkoušky v modulu „Tvorba cenové kalkulace v IS ProDirect“, tento certifikát student může použít i později např. při pohovoru do zaměstnání.

 

alt

 

alt