mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz
Světový úspěch studentů školy s jejich obalem PDF Tisk Email

                                     Aleš Jakubec, konstruktér                                                                              Aleš Výmola, grafik

Vtip skupinového obalu tkví v tom, že jednotlivé krabice s neobvyklým, ale dobře promyšleným tvarem tvoří prostorové variace a na místě lze vytvořit různě tvarované stěny. Obchodník na místě může tuto stavebnici obměňovat. Zároveň je promyšlena přeprava na paletě, aby jednotlivé části do sebe beze zbytku zapadaly. Není podceněna ani grafická úprava, včetně textu, který je možné číst z různých stran, přičemž potisk nevyžaduje náročné zařízení.

 

O úspěchu studentů VOŠ ze Štětí referovala obalová asociace SYBA, Bulletin World Packaging Organisation (WPO), MF Dnes 31. října 2002 a další odborné časopisy.