mapa stránek Mapa stránek  |   www.odbornáškola.cz
Přednáška ing. M. Brumovského z Al Invest PDF Tisk Email

S Ing. Brumovským škola v oblasti externích přednášek spolupracuje již několik let a pan Brumovský svou odbornou fundovaností a srozumitelným projevem nezklamal studenty ani letos. Přednášku škola v rámci předmětů OTT a OBT zorganizovala pro studenty 1.O VOŠ, 3.D SŠ a část maturitního ročníku 4. D. těsně před podzimními prázdninami 24. 10. Hlavní téma přednášky byly flexibilní obaly s bariérovou hliníkovou vrstvou, nechyběl prostor ani pro výrobu a využití hliníku ve výrobě polokonzerv a víček. Asi nejvíce studenty zaujala část o balení sýrů do hliníkové folie s odtrhávací páskou. Tento proces v některých případech dokonce probíhá jako plnění teplé sýrové hmoty, která je teprve následně formována.